Just LIVE like there was no tomorrow!!

Duben 2010

Když jde na P.Bloody jaro

25. dubna 2010 v 20:37 | P. Bloody |  Vita mia in parole
Aaaaaaach bože!!
Je to jaro? Vážně? Vzpomínám si na báseň Jaro od J. Wolkera, kde popisoval, jak jde na něj.. moc si toho nepamatuji, nemohu citovat jediné slůvko, ale bylo to.. podobné a přece úplně jiné než teď se mnou.

Vypadá to tak, že v tom pěkně lítám.. podobné články se tu vyskytly v listopadu a od té doby jakoby nic, ale zdání klame. Ani velký doktor Čas nesvedl s mou chorobou evidentně vůbec nic. Stačilo znovu zahlédnout tu tvář, stačilo pár slunečních paprsků a já se nemůžu učit k maturitě:D jsem úplně mimo, pořád bych četla jen Máj, koukala se do oblak a poťouchle se usmívala a vzdychala do prázdna. A těch motýlů! To je k zbláznění. Kdo se pak má soustředit na historickou a venkovskou prózu nebo nedej bože na živnostenskou správu?
Asi jsem šílená, asi neodmaturuju, ale obětovala bych to maturitní vysvědčení, obětovala bych všechny VŠ, na které se hlásím nebo se za rok přihlásit hodlám... bez mrknutí bych to všechno obětovala. Výměnou tohle za jedno jediné nevinné objetí, za dlouhý pohled do těch modrých očí a... já nenacházím slova, to bude to jaro..

Jsem zatraceně a neskutečně ZAMILOVANÁ!!:)


PS: já vím, že na to nikdo nejni zvědavej, ale já mám prostě potřebu to někam plácnout:)