Just LIVE like there was no tomorrow!!

Slova, bla, bla, bla....

8. listopadu 2009 v 19:11 | P. Bloody |  (Ne)konkrétní postřehy a komentáře
Pokud by existovalo něco, co by počítalo slova vyřčená od prvních pokusů o mluvení až do současnosti, až do téhle sekundy, ukazovalo by to zajisté neuvěřitelné cifry.
Avšak úplně dokonalé by bylo, kdyby tohle počítadlo umělo rozlišit ta slova, která jste mínili vážně a která jste vypustili jen tak, aby řeč nestála, prázdná slova, která prošla přes jazyk, ale srdce (a nejspíš i mozek) vynechala.

Co myslíte, která skupina by převažovala..? Ve vašem vlastním zájmu doufám, že ta první;)

Smutné je, že slova skupiny č.2 jsou též hojně používána.
Je zapotřebí si uvědomit, že když něco řeknete, je dobré myslet to vážně. Vyslovit něco, co stejně vážně nemyslíte, je nejen nesmyslné, můžete tím i někomu ublížít, víme??

Moc vás všechny vzácné osoby, jež mé výplody přelouskáváte (a i ty ostatní, smůla ovšem je, že ti si to nepřečtou..), neplýtvejte slovy jako Miluju tě, Mám tě rád/a, Nechci tě ztratit, Nikdy tě neopustím, Jsem tu vždy pro tebe...; tak jak to dělá většina dnešních lidí - netýká se to jen puberťáků, i když mnoho z vás je o tom jistě přesvědčena, musím se ozvat - nejen puberťáci milují na potkání a nikdy nezapomínají na člověka, kteého znají hodinu! Něčeho podobného jsou běžně schopni i lidé nad 20let, někteří tupci možná i vyššího věku, ale ty popravdě moc neznám:D
I pro silná přiznávání si vymezte trochu času na přemýšlení, než je vyslovíte! Než se tedy pustíte do přesvědčování někoho blízkého, že jste si své chyby uvědomili a už je nebudete opakovat, urovnejte si nejdřív v makovici, zda si chyby opravdu připouštíte, znáte je a jste ochotni se s nimi nadoboro rozloučit.

Jinými slovy - nemelte pyskem naprázdno, ale zkuste zapojit i srdce a hlavu! Jinak platí přísloví, že mluviti stříbro, mlčeti zlato....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama