Just LIVE like there was no tomorrow!!

Duben 2009

Poslušně hlásím, zase funguju..

22. dubna 2009 v 20:20 | P. Bloody |  Vita mia in parole
Téměř po měsíci jsem se opět vrátila k písemné činnosti. Déle už bych to bez ní nevydržela a hlavně - vrátila se mi chuť kupit informace do jednotlivých článků, kritizovat, srovnávat nebo vymýšlet a převypravovat různé příběhy.

Dokončila jsem svou první řekněme ,,větší" prózu nazvanou Story of a girl called Whatsername, na které jsem pracovala od února a byla to právě druhá polovina března, kdy začal příběh trpět mými skleslými náladami a splínem. Teď je příběh dokončen a já jsem docela spokojená.. Není to druhá Babička, ale zato je to zaručený originál;)
Taky se mi v hlavě zrodil dalsi nápad na nový příběh, takže až budu mít víc času, začnu tvořit ten.. Zatím ale budu ještě trochu korigovat Whats a teprve až budu mít opravený slovosled, odstavce a případné hrubky, pustím se do zpracování nové myšlenky:) Whats se sice blogu nijak netýká, ale uvedla jsem její dokončení jako důkaz mého částečného (i tak je to pokrok) navrácení duševní rovnováhy. Zatím ji tedy nikdo až na mě nečet:D ale časem ji možná někomu dám přelouskat.. spíš pochybuji o tom, že by o výplody mé fantasie měl někdo až takový zájem:p

Pro blog už mám připravený článek v zásobě a na druhém se pracuje.. je konec spánku, Punkie´s virtual beating heart znovu ožilo. P. Bloody osobně zrovna moc ne:D ale co není, může byt, ne?

Tak zatím na brzkou shledanou:) mám radost, že ačkoli jsem na blog vůbec nepřispívala, komentáře vesele přibývaly.. Děkuju.. THANKS YOU ALL!:-*
PS:
zítra mě čeká docela náročná záležitost na moji křehkou psychiku,
tak držte pěstě:D