Just LIVE like there was no tomorrow!!

Leden 2009

Uuuf....:D

20. ledna 2009 v 20:55 | P. Bloody |  Vita mia in parole
Za stranu a za lidi!! Zasraný náledí!!

aneb

když na kladensku namrznou pozemní komunikace..:D

Takže asi nějak tak..:)
Ráno krásně namrzlé chodníky.. soused seškrabával namrzlá okna auta a krasne mu ujížděly nohy:D pak nějaká paní s pejskem udělala menší držkopádík u zastavky.. ,,Terinko!! Stuj, panička upadla! SLYŠÍÍŠ??" :D pejsek nevypadal, že by slyšel:D

Na zastávce zase upadla jedna mladá holka.. když vystupovala.. a pak se to opakovalo, skoro na každý zastávce sebou někdo mrsknul:D
A když jsem vystupovala já.. tak ten hoch přede mnou mě málem vzal s sebou k zemi!! BLB!!
Nějakých 10 minutek sem čekala na Míšu.. to ale bylo čekání:D nejlepší!! Snad každou minutu tam někdo upadl.. já vim, to neni vtipny.. ale zkuste si to představit..:D nejlepší byl ten frajer s tim cigárem:D a dámy na podpatcích..JÉÉÉÉÉÉ:D ty kreace!! Kdybyste to viděli:D:D byste se divili, co všechno lidi umí s nohama:D

No.. ale když mé drahé srdéčko dorazilo, nebyla to prdel:!ještě jsme se držely, takže kdyby sedla jedna, tak druhá aky.. ale nestalo se tak;)jen jsem prostě jednou zustala nějak chodit na místě...??!!?? to teda fakt nechápu:D měla jsem boty se special podrážkou.. ta by klouzat nemela..:) ale klouzala, a to fest!:D

Ve škole mazec..,,Nevim, jestli budu mít ty časopisy, kurva!" - výrok angličtinářky:)
Taky jsme s Míšou počitaly:D
,,Ale kurvaa, tady má bejt -1, ne +1.."
,,No do prdele.. tak teď sme slušně v prdeli.."
:-*:D:-*:D
,,Ale ta nula mi nevyjde v tomhle řádku.."
,,A ona ti nevyšla? Výdyť je tam napsaná!"
,,Pájo.. ta tam vůbec nejni.."
,,Ale vždyť já ji vidim!"
:DMájo, bože

,,Takže milánkové...."
,,Nějak dneska zlobíte, silně!":D
Takže se nerozbijte.. na ledu myslim:-D a zlobte.. ale jedině silně!! Jasný? Jinka to nemá cenu.. KURVA, milánkové..:D

beze slov

14. ledna 2009 v 19:32 | P. Bloody |  Vita mia in parole
Třeba jsem jen přecitlivělá a vztahovačná....
Anebo naopak zcela střízlivá a při smyslech.

Už nevěří,m na štěstí. Navěřím na spravedlnost, na lásku a na opravdovost.

Jen mi přijde zpráva, už si v duchu říkám: ,,A, kdo zas co potřebuje?"
Jakobych byla neviditelná do doby, než nastane pololetí a všichni potřebují pomoc, poradit nebo pujčit sešit....
A já samozřejmě pomůžu. Někdy ráda, někdy ze solidarity. A netvrdím, že jsou všichni hnusný a bezohledný mrchy. Jsou tací, kteří vám za vaši pomoc koupí celý školní bufet. A pak tací, kterým přijde jako samozřejmost, že pro ně fungujete jako překladač, pujčovna sešitů a přítel na telefonu při písemce. Ti, kteří někdy neřekńou ani hovno.. natož děkuju.
!!
Krom toho, že jsem naprosto vycuclá si připadám sama. Opuštěná ve velkém, velikánském světě, kde všichni mají své zázemí, jen já se potácím sem tam a nevim, co dělat..
Nenacházím to zázemí u nikoho, protože všichni už mají to své a nepotřebují mě.. Hlavně ani nechtějí, abych byla tím zázemím já.
A já... já už snad taky radši nechci. S Májou už se k sobě skoro nechováme jako kamarádky. Jsem tu, když potřebuje - a to jí stačí, nechce se mnou trávit víc času, než kolik ona potřebuje. Mrzí mě to. Jenže už s tim nic nenadělam. Nechce se mi vnucovat se..

Vůbec nechápu, co se děje okolo. Proč je to najednou jinak a proč já nikam nepasuju???? Znáte to, takovej puzzle, co nejde do žádné volné mezery. Jen přebývá. To je to slovo - přebývá. Prostě tady přebývám. Z ničehonic.. jsem páte kolo u vozu.

Možná jsem i bývala důležitá. Ale to už je pryč..

Malá, ale....

9. ledna 2009 v 20:16 | P. Bloody |  Vita mia in parole
Daří se mi, víte to?:-P daří se mi vymazat si z hlavy Milana. Milana!! Moje prokletí od 16let.. Jestli tohle není úžasný, tak už vážně nevim, co by mohlo být..
Jestli na něj zapomenu jko ÚPLNĚ. Tak to bude hrozně mooc mazeec!!!!:) musím se pochválit.. ŠIKULKA!! Nee, že by mě za to řeba konkrétně Markétka nevynášela až nad samotinká nebesa:D ale pochvala se nikdy neohraje.. znáte to, ne..;)


Ovšem dnešek byl dost otřesnej den.. na nultou hodinu jsme dorazily jen já s Martou a Aničkou.. no učitelka nadšená pochopitelně,když z původních 23 lidí dorazily 3 studentky:-P
Literatura stála opět za prd, ale vydělala jsem si jedničku na docela snadnem testu.
Matika.. o matiku jsem seděla s Májou, takže jsem sotva vnimala.. ale ani tak bych to nepobrala.
Protože ona moc pospíchala!! Během pár minut měla už polovinu výkladu, tak jak to asi mám pobírat??

No a tělocvik byl moc v pohodě:)
Jenom v šatně jsem se nehorázně naštvala na Máju s Mácou.. ne, já nejsem konfliktní ani nijak cholerická. Ale bavit se tak jak se bavily.. tedy používat stupidní slova jako šoustat, honit v ještě stupidnějších slovnich spojeních a větách a ještě se tomu tam připitomněle chichotat jako dvanáctileté holčičky, když si čtou sprosté vtipy - to mi skutečně nepřijde jako zábava pro dospělé studující holky.
A pokud se mi a otázku, zda se nechtěj bavit o něčem jiném dostane odpovědi:,,Proč? Bude ti 18, proboha, o co ti jde?" - tak k tomu už vážně nelze přirovnat smýšlení inteligentní vrstvy!
Ano, bude.. budu dospělá dokonce i papírově!! Ale i když jsem podle úřadů nedospělá a ,,neúplná" osoba, nikdy bych se nebavila tímto stylem., a to Májino chichichii.. v tu chvíli bych vraždila.
Nejspíš si ani jedna z nich nevšimly, že Shitny i Anička, které s nimi původně v konverzaci účinkovaly se trochu znechuceně stáhly a povidaly už si jen mezi sebou. Hlavně že:,,....si dáme púst, budu mu jenom honit!Chichichichi!!."
OMG....
na takovéto konverzace mam asi moc vysoký IQ.. nebo nemam ten spravny smysl pro humor.
Mám je ráda, obě, ale.... Není to ono. Nejsme si skoro vůbec podobné.

CHCI SVOJÍ MÍŠU!! TEĎ HNED!!

Tenhle týden jsem střídavě seděla s Májou, Macou, Šárkou, seděla jsem i s Pájou, Markétou.. ale především s Majou a Mackem. Podle toho, která byla zrovna ve škole. Jsou fajn. I když s Mácou se sedí líp. Páč nemluví selou hodinu a já mám pak vždycky zápis jak z veřejky, tak z práva. Tyhle předměty Mája asi nepovažuje za důležitý, tak si prostě nepíše a tudíž se pochopitelně NUDÍ a i když se tváří, že mě nechá psát, mluví POŘÁD!! A nevrátila mi ekonomiku!:-/
já vim, že jsm trapná, jak si stěžuju:D ale musim!!
Už toho mam plný zuby. V takových chvílích si uvědomíte, který lidi vam jsou skutečně nejblíž. Taky mi už chybí Markétka.. a Lenka!:)
Nemam s Májou ani s Macou problém, ale je fakt, že když je dáte dohromady, začnou vám rychle lézt na nervy. Tak to prostě je! Jednu chvíli jsem se otáčela s Terkou a přední lavicí (první lavice bez komentáře) a syčela na ně. Je takový problém vypnout si vyzvánění?? Je taková fuška smát se aspoň potichu?? My jsme poslouchali, jaký fakulty jsou na VŠFS!! Jestliže pro ne bylo v tu chvíli to jejich šoustání a honění důležitější, tak pro nás ovšem jejich tlemení znamenalo rušivý element a myslim, že Franz taky nebyl nadšenej!
Začínám pochybovat o jejich inteligenčním zařazení. A pochybuju taky o tom, že budou schopny složit státní maturu. S jejich docházkou a přípravou. Nepsat si sešit a spoléhat na tahák. A když hrozí kontrola sešitu, rychle si ho pujčit a pak ho nevracet 14dní....
Achjo..

Mam tak ráda mojí zodpovědnou Míšu s vlastními výpisky z literatury a úpěnlivou úpravou sešitů..
S plně funkční rubber a ořezanými tužkami!! S pravidelnou docházkou..

Mam tak rada Markétku, která pije litry kafe, aby se vydržela učit na otravné písemky z příšernch předmětů.. dojíždějící na ranní dopisovačky testů z fyziky..

A přitom jsou obě zcela NORMÁLNÍ!! Nesedí doma na zadku a nešrotí celé dny a noci. Jenom nemaj potřebu vyprávět si o šoustání ze všech směrů a o polohách. Natož pak se tomu tlemit o hodiny práva.
Tyden za všechny prachy! Navíc mne skoro sejmul autobus.. kokot zasra.. no, necham to byt

A chci svojí Whats hned!! Ještě mě ni slovem nepochválila, mrcha.. je skvělá, taková svobodná:) sem si jistá, že by ty dvě vyfuckovala nehorázným způsobem..a... a potom by toho litovala. Asi by se nikdy neomluvila. To je proste ona.. co na to říct. Muj gardian angel.

Prosíííím, Whats.. už chci jen ty dvě a ty druhý dvě radši ne. Potřebuju od nich voraz, jinak mi rupnou nervy, víš?
,,.... jakoby přítele sem tam měla...." - jakoby přítele?? co je to za výraz??
,, Prostě na šuk." - to je ovsem ještě lepší výraz.. vlastně vysvětlení.
Za zády mi o ní vypráví, že se z ní stala kurva, ale hlavně že v šatně se tomu s ní vesele chichota a nezapomene přidat nějakou tu svou moudrost.. FUUUJJJ!!!! I´M SOOO SICK OF THEM!!Rekapitulace - the year 2008

1. ledna 2009 v 21:04 | P. Bloody |  Vita mia in parole
Od minuleho roku jsem si pred rokem stejnou dobou moc slibovala. Říkala jsem si, osmička na konci, osmeho jsem prisla na svět, to bude krasny rok. Nebyl.
Zvlášť poslední 4měsice byly dos ukrutný. Ten strach, nejistota, pocit zrady, zklamání, samoty..
Je to zvláštní, jak u mě roky koncici na sudou cifru stojej za prd. Nejlepší roky byly doposud 2005 a 2007. Zkusím tedy doufat v to, že 2009 bude hezkej:)

Ráda bych se zbavila svých citovych vazeb na jisteho kudrnatého hocha jménem Milan.
Taky bych chtěla vic chodit ven, travit volny čas jinak než posedávánim doma - a to by mohlo byt dost možne, jelikož už budu za cca 38dní plnoletá, tak pokud se toho okamžiku slavnostně dožiju, chci ho využit:-P
Chci, aby bylo brzy teplo a svitilo slunce!!:)
Chci horké léto!
Chci se radovat z maličkostí..
Přeju si, aby se navratil kousek z Whats zpatky ke mně.

Přeji si být šťastná..

2008 = rok plný zmatků, zbrklých hloupých rozhodnutí a nejistot
ničím, co jsem udělala v tomto roce jsem si nebyla jistá. Ničím.. Snad jen tím, ze mam krásný nový pokoj, ano..
Udělala jsem plno karambolů, ze strachu a z nudy.. nikdy jsem nedělala nic proto, že bych si byla jistá ze to chci udělat nebo že mi pomůže když to udelam..
Nechci házet na tento rok špínu, byly i hezke momenty.. 28.červen..18.čevenec..23.září..27.září..
jen těch mene hezkych momentu bylo vic...:( Nehchcu ho rozebírat měsíc po měsíci. To by nemělo smysl, akorat by mi to rozbrečelo. Tak tedy sbohem, roku 2008..

WELCOME TO THE YEAR 2009!!!!

Ta vam žalam veľa štěstie v nadavanie aneb BUON´ANNO NUOVO!!