Just LIVE like there was no tomorrow!!

Prosinec 2008

Forgotten..

25. prosince 2008 v 20:58 | P. Bloody |  Vita mia in parole
Omlouvám se, že nepřeji krásné Vánoce..

Letošní rok bych je nejradši vynechala. Úplně vynechala. Jsou divný.. jsou smutný.. chci léto. Sluníčko, teplo, jasně modrá obloha.. Počasí, které nutí usmívat se a nemyslet jinak než pozitivně..

Ale toto počasí je nechutný. A ještě o něco odpornější je to, jak se mi všichni ozývají, jak je všechny zajímám a jak mooc mě chtějí vidět a jak moc jim chybim. To byla IRONIE samozřejmě.
Všici na mě z vysoka jebú. Jedna SMSka s přáním krásných Vánoc, jedna, kterou pošlou celé řadě lidí. Ze zvyku, z povinnosti...
Jasný, jasný.. máte svůj program, svoji zábavu.. tak proč se zajímat o mě? Těch slibů o tom, že mi napíšete.. že se brzo uvidíme. A??? ANI HOVNO!!
Úplně dokonale na mě kašlete. Byla jsem já někdy taková? Nevzpomínám si. Tudíž předpokládám, že nebyla.
Proč se zabývat mnou. Tak jsem o Vánocích sama, že. A co? Proč by to konkrétně vás mělo zajímat? Až budete potřebovat poradit, vyslechnout nebo povzbudit, tak si možná vzpomenete. Ale teď? Proč? Máte svý Vánoce.. já do vaše volného času nespadám. Jebete mě. Dobře..

Nemyslete si, že vám to někdy zapomenu!
Ma ucta!

Falling Up

21. prosince 2008 v 19:05 | P. Bloody |  Jen ti (to) nejlepší

Současní členové

  • Jessy C. Ribordy - Zpěv, klávesy, Synthesizer, Kytara (2002)
  • Jeremy Miller - Basová kytara, klávesy (žive) (2002)
  • Josh Shroy - Bicí (2002)
  • Daniel Hudleston - Kytara (2008)
Falling Up je kapela hrající experimental/alternative rock. Jejich jméno je odvozeno od první skladby, kterou napsali a která pojednává o tom, jak nedokonalí jsou lidé a jak je milost boží schopná toto kompenzovat. Jejich texty jsou především na téma milosti..

Falling Up popisují svou hudbu jak Pash rock. Zahrnuje Alternative metal, využití nástrojů, power popové vokály a někdy rapcore, srovnatelný např. s Linkin Park.


Jejich debutovéalbum Crashings vyšlo 14. února 2004. Obsahovalo 12 skladeb a bylo nahráno ve spolupráci s BEC Recordings. Během prvního týdne, kdy bylo Crashings v prodeji se prodalo 3396 alb (což byl pro nahrávací společnost rekordní počet) a do konce roku 2004 se prodalo přes 50 000 dalších kusů.

Druhé album Dawn Escapes bylo dokončeno 25 října 2005 u stejné nahrávací společnosti. Album bylo více melodické a celkově hard-rockově zaměřeno, ale nijak významně se od prvního alba Crashings neodklánělo. Do léta 2006 se prodalo okolo 150 alb Dawn Escapes.
Kytarista Tom Cox opustil kapelu krátce po dokončení tohoto alba.

12. září 2006 vydali Falling Up Exit lights - album, kde se objevily jejich dosavadní největší hity a nový kousek - ,,Islander". Na tomto albu se také společně s Falling Up podílelo i mnoho umělců z jiných hudebních projektů.
Kytarista Joseph Kisselburgh opustil kapelu ke konci roku 2006, aby mohl pracovat na svém solovém albu - The Send.

2. října 2007 vyšlo jejich zatím poslední album - Captiva. Siglem z tohoto alba je Hotel Aquarium - btw nejkrásnější písnička, samozřejmě spolu s Maps a.... to už nechám na vás:)

Do téhle kapely jsem se zamilovala skoro stejně rychle jako před několika lety do Green Day, Good Charlotte, System of a down, Katatonia.. aby bylo jasno.. jsou tedy jednou z mých kultovních kapel..
Objevila jsem je teprve nedávno, náhodou. A jsem za tu náhodu vděčná:) někdy lidé říkají, že jsou to hloupí pánbíčkáři. Tak tedy: klidně si to myslete, ale mě s tím zbytečně nedrážděte, oki? Jejich texty jsou moudré a hudba.. to je něco nepopsatelneho. Jestli věří - prosím! Žijeme snad v 21. století, ne?? Tak to už by nám slovo tolerance mělo být nejen známo, ale hlavně zcela samozřejmé!!

Tak, dámy a pánové.. to jsou Falling Up..!!

Happy!!

12. prosince 2008 v 16:02 | P. Bloody |  Vita mia in parole

Můj život je tak rozkošně starostlivý.. nebo vlastně sapíš můj strážný anděl. Určitě nějakého mám.. Vždycky, když ne mě padne z něčeho smutek, můj anděl zařídí, aby se mi hrozbou něčeho mnohem horšího rozevřely oči naplno dokořán.. Jestli jsem si stýskala, že jsem sama, že všichni ostatní někoho maj, jen já budu o Vánocích sama.. můj andílek jménem Whatsername přišel do snu, zprcal mě a pohrozil mi příznakem vážné nemoci. Vlastně to byl příznak více nemocí nebo jenom banality.. ale ten STRACH!! To nikomu nepřeji. Ale teď? Vískám radostí.. dokonce jsem i brečela a málen jsem radostí zadusila moji fenku Sárinku, jak jsem ji objímala..

,,Všechno máš vpořádku, jen nemáš skoro žádné železo"

Tahle SMSka přišla od mé mámy, která volala k mojí doktorce kvůli výsledkům z odběrů krve.. I když jsem zoufale chudokrevná a mám poměrně solidni anemii, jelikož už na barvě krve byla znát, že zřejmě něco chybí, jsem taaaastnáá!! Je to ten nejkrásnější dárek k Vánocům. Jsem zdravá! Co víc můžu od života ve svých necelých 18 letech chtít??
Otevřely se mi oči díky hrozbě ztráty zdraví. Potřebovala jsem to. Potřebovala jsem vynadat, Whats.. děkuju ti, ty 14letý prase!!:D ve všem máš pravdu. Ve všem. Když jsem byla tebou, byla jsem lepší holka. Vážila jsem si všeho, co jsem měla. Nic jsem nenchávala ,,napotom". Měla jsem krásný a le jednoduchý sny a touhy. Vytyčené cíle, jenž byly sice pro mou duši vzdušnými zámky, ale popravdě - byly reálné. Mnohem reálnější, než ty dnešní...

Chci říct.. Co s Milanem, když na mě dlabe? Chci snad ztratit další 2roky? To tedy ne. Mám nádherný život i bez něj. Dobře, při pohledu na pátečky.. no tak chce se mi bulet, ale vyrovnam se i s timhle:-P jen tak btw, Whats, ten kluk, se kteram ses vedla v tom snu byl mooc hezkej.. ale nevim, kde jsi ho vzala.. teda, kde jsem ho vzala?:D no, pro ty, co nepochopili, Whatsername (zkráceně Whats) je moje 14leté já, jenž mě navštívilo ve snech. Ano, ve 14 jsem byla takovou malou Whatsername, z níž je teď spíš takový můj gardian angel a průvodce životem:)


Teď jsem šťastná. Nic nepotrebuji. Venku je nadherněě bílo:) jo, na Kladně je sněhu jak nas****!!:) a jediný, komu tovadí jsou řidiči, neb naše silničáře opět, jako každým rokem, nehorázně překvapilo, že v prosinci napadl sníh:-P silnice jsou neprojeté, každou chvíli se někde stane nějaké to drcnutí.. které díkybohu nestojí životy ani zdraví.. v tom sněhu se snaží jezdit opatrně.. ale stojí nějaké ty penízky..
Nakonec s těmi penězi.. rozhodla jsem se dát 1000CZK na UNICEF. Já jsem zdravá, mám co jíst a nechodím nahá.. tak k čemu mi budou peníze? Děti 3. světa si je zaslouží víc, než my! Jsou skoro Vánoce! Mně otevřela oči hrozba smrtelné nemoci. Vám by mohly Vánoce otevřít srdce.. nebo jste skutečně tak sobečtí...? Prosím vás za celý svět! Každou minutu na světě zemře jedno dítě. Hladem, žízní, na chřipku, na kterou nemají v jeho zemi lék.. tohle všechno mohou peníze vyřešit.. je horzné, že životy podléhají ceně peněz.. ale to nezměníme. Můžeme změnit jen to, že třeba tuhle minutu nikdo nezemře, když ty své peníze pošleme.. Nemusíte poslat moc, Třeba DMS.. ale nenechte ty děti bez pomoci! Určitě budete mít lepší pocit, když dáte kousek své výplaty těm, kteří potřebují vaši pomoc.. moje výplata taky nebyla nijak závratně vysoká! Ale vydělala jsem ty peníze a chci zachránit život.. alespoň jeden.. A co vy? Koupíte si raději nové džíny...? Boty...? Zamyslete se proboha!!

Co nejdříve taky napíšu mojí žoviální kamarádde.. kterou jsem už skoro rok neviděla..:( Taak.. napíšu Adélce a taky Lucce.. žádný pak a někdy.. napíšu jim zítra nebo už dnes, jak si vzpomenu:D
A s tou mojí schizofrenií budu pokračovat dál.. Whats mě uvedla na spravnou cestu.. není špatné se sem tam ohlédnout do minulosti! Dá vám ponaučení do budoucnosti!!

mějte krásné předvanoční dny!!
your
P. Bloody
:-*