Just LIVE like there was no tomorrow!!

Not like you!!

22. září 2007 v 21:36 | P. Bloody |  About me
Nikdy taková nebudu. Nikdy nebudu nkomu bránit v tom, aby dělal, co má rád a aby svůj čas trávil podle svého uvážení a s těmi, které má rád.... nebudu se vyžívat v utrpení druhého a schovávat to za dobré úmysly! NIKDY NEBUDU TAKOVÁ! Nechápu tvoje chování, nechápu nic z toho, co jsi kdy udělala a ani to, čím jsi to odůvodnila, když jsi to vůbec odůvodnila.. Nechci už vedle tebe vyrůstat, chci se odpoutat od tvých směšných výlevů zlosti, neschopnosti a nepochopení.
Víš, je tak těžké podívat se do zrcadla a vidět tvoji o třicet let mladší kopii? Vidět ty odporné kulaté tváře, pršák směřující až do nebes a  zelenohnědý oči. Chřestýší oči. Jedovatý oči. Malá a zaoblená. To ale nejsem já! To jsi ty a já nechci být jako ty! Nenávidím se, protože jsem ti tolik podobná! Snad od svých prvních let, kdy jsem si uvědomila naši podobnost, snažím se odlišit, snažím se být jiná, nic nepomáhá, jsem tu a nejsem. Jsi to ty a jsem to já. To je to nejhorší, co může být! Vidím v zrcadle tebe, ne mne! Vidím tam toho, kdo mi ublížil a ubližuje, pro koho jsem ta špatná, ta nevyvedená....někoho, pro koho jsem byla vždycky dobrým vstřebávačem vzteku a opovržení.. ten okraj a odpad.. tak to jsem já. A já jsem ty. A CHÁPEŠ, ŽE UŽ DÁL NECHCI BÝT?? Skoncuju jednou s tím vším.. bojim se, že budu jednou taky taková, víš, já se bojím! Bojím se sama sebe, protože já jsem ty. Kdokoli mne kdo pochválil, pochválil tebe.. všechno co ostatní vidí, jsi ty.. jen to uvnitř je stále jiné..zatím.. a co když se to změní? Co když budu stejná? Úplně stejná?
Bude tak těžké zapomenout na všechny tvoje křivdy, zapomenout na tebe a zapomenout všechnu tu bolest, když kdykoli zahlédnu samu sebe, uvidím tebe. Uvidím ty hadí oči a naducané tváře.. a uslyším ta slova, křik a pohrdání v nich.. víš, že když mne zavrhneš, zavrhneš i sebe...? Jsem tvoje polovina.. tvoje součást a nositel části tebe a tvých tajných činů a zlozvyků.... jsem tvoje dcera, mami....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darknesska Darknesska | Web | 13. října 2007 v 16:59 | Reagovat

Tenhle článek už čtu asi po třetí, ale prostě jsem k němu nedokázala nic napsat... Proč existuje krutá realita a ne jen ten vysněný život který si skoro každé malé dítě maluje...?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama