Just LIVE like there was no tomorrow!!

Únor 2007

Unbreakable

14. února 2007 v 20:49 | P. Bloody |  Vita mia in parole
I can hear your angry words, you are shouting at me, but I am unbreakable!
He said "I do not love you...sorry!" but I Did not start to cry. I said "Oh..you need not say sorry. Have a nice day, bye."
So I can say I am unbreakable.... but only when I am drunk... :,(
I do not know what is the reason of my tears?! I'm healthy, I have mother, father sister and dog-pet, I live in a nice flat and we are going to remove to our new big house. I study a very important field at a secondary school. My friends like me and I like them.... even so I'm crying now.
I want to meet someone who has a time always, when I need speak to him..who is able to get me outdoor when I'm feeling blue.
My friends like me, I know but they are not able to pull me out when I'm depressed.. :(
Dál už radši česky, nechci děsit ty, kdo angličtinu skutečně ovládají..jen ji mám ráda a tak jsem ji použila.
Název článku je UNBREAKABLE, což vlastně znamená nerozbitný, nezlomitelný..a to bych chtěla být.. ale vážně moc.. Jenomže nejsem.. nejsem drsná holka tzv. odrány. Moje zlomitelnost je totiž skutečně obrovská..vlastně bych si mohla řikat EASILY BREAKABLE, jelikož to sedí..
Ale klídek.. důvod sepsání tohohle nářku netkví ve "vyjímečnosti" dnešního dne..Valentine's Day neprožívám, srdíčka nekupuji.. nicméně jsem byla trochu smutná, když kolem mě lítala přáníčka, plyšoví méďové a sladkosti ve tvaru srdček - a hlavně - samé zamilované pohledy a pusinky, známe, že...? A já mohla jen zamáčknout slzičku v oku a dělat, že nic nevidim, že do jejich vyznání mi přece nic neni..Ale já všechno viděla a tak na mě začalo všechno dolhat.. moje neúspěchy, moje průšvihy a moje blbosti, kterejch jsem se dopustila..a zase začala vylejzat.. mrcha, ta největší.. depka.Jedninej způsob, jak ji zahnat třeba jenom na chvíli¨, je .. přežrat se!! Dělám to ale nějak často teďka.... asi si prostě budu muset říct o další antidepresiva, co nadělam, pořád lepší bejt závislá na práškách než bejt banďur v mém podání! To radši .... no nic..jen na mě zase přichází to endogenní období..:(


A to už to vypadalo tak nadějně..jako bych se ho mohla najednou zbavit.... nezbavila jsem se..