Just LIVE like there was no tomorrow!!

Warning a říjen 2005

30. září 2006 v 19:45 | P. Bloody |  Vita mia in parole
Tím Warning samozřejmě myslím album skupiny Green Day,tenkrát jsem ho poprvé slyšela....
A bylo toho víc..
Dalo by se říct,že tohle CD je pro mě zakletý a vždycky, když si jej pouštím, tak se nejdřív hrozně optimisticky směju a za chvíli řvu jako šílená. Proč? V těch písničkách je spousta vzpomínek.
Teda hlavně ten říjen a soustředění se sborem! Ježiš,Adélko! Kde jsou ty časy? Proč to skončilo? Proč nemůžu být aspoň zpoloviny tak šťastná jako tam? Těhlech pár říjnovejch dní pro mě zůstane těma nejlepšíma,jaký kdy byly..
Asi nezapomenu,jak jsme si vždycky pustily všechny tři na pokoji hudbu a Kuba vedle: "Já na vás snad pošlu obecní úřad,DÁMY!!":D
Nebo Filip : "Pájoo,sme tu sami!:P" a Kuba zas:"Necháš dámu?" No já z nich chčila. A taky to vyklízení pavouka! Jsem si klidně, spokojeně a vůbec..celá v nirvaně poslouchala právě toto CD, zatimco vy, chudáci, jste se snažili zlikvidovat tu nestvůru. Si tak poslouchám a najednou se tam tak nějak divně gestikuluje a odskakuje od skříně. Tak zpozornim a zaslechnu slova: utek, pavouka.... Strhnu sluchátka z uší a s těma ještě pořád zalehlejma ušima od hlasité hudby zařvu o hlasitosti 150 decibelů: "Kde je ten pavouk?!!!" A všici ležej smíchem:)
A taky zpáteční cesta z tý boudy, kde ten bláznivej člověk, co tak miloval tradici český bižuterie, dělal vlastnoručně korálky. Jak jsi mi pujčila to jedno sluchátko, já pak nechtěla, aby ta cesta skončila!:)
No nebo naše zkoušky!! Jak jsme zpívali a já se podívala přes Kristýnu na Kubu a šla jsem pod noty!! Ty jeho ksichty!BOŽE!! To taky stačilo, jak Kuba jednou řek: "Tady něco hrozně smrdí!" A já i Kristýna jsme byly hotový! Prej že:"Čemu se smějete? Vy to necítíte? Co? Přestaňte se smát!"
noo Kubo, co takhle: bubnuje bubínek tramtadáá:D
A bojovka!! Tak to je kapitola sama pro sebe!! Prej: "Půjdeme k márnici, víš, jak tam je ten propadlej zvon, kousek od toho hřbitova! To bude efektivní! A kapuce na hlavu!" a pak nikdo nevěděl, že tam někde nějaká márnice byla!:)
Jindra, jak před náma utíkal a ječel: "Co sem komu udělááál!" A Adélka za ním: "Chceme tvoji krev!" a já zase: "Chcííípni!!" A jak uslyšel Míšu skřípající nožema o sebe, nevim nevim, zda jeho spodní prádlo nezměnilo barvu! No a Kuba....já vim.. já to podělala, ale já říkala, že jak ho uvidim,tak se začnu tlemit.Takže Kubík šel, Lucku, která se plazila zakuklená z pole k cestě a syčela: "Samarkóóó..", pozdravil francouzkým orevoire a pak jsme přišly na řadu my dvě-zombice! Tak jsme si utáhly kapuce, vzaly své "nožíky" a běžely na svou oběť.... A dopadlo to tak, že jsem stihla vydat jen nějaký zvuk, asi jako: "Chcpm"- a začla se gebit.. díky bohu Áďa taky nedokázala potlačit vlnu smíchu,takže jsem neměla potom tak blbej pocit... No a Kuba by nebyl Kubou, kdyby to nedorazil a tím svým tónem nedodal: "To jste vy,dámy?"
A pak, jak jsme přišly k sobě na pokoj a slyšely je přes zeď, jak si vypravujou dojmy a plánujou svojí budoucí bojovku.."Já na ně udělám: Uuuáááá!!" A pak se Káťa nasrala a praštila PETlahví do zdi a ubohá flaška se tak nějak....srazila!! A ta závěrečná diskotéka.. moje ponožky.. úplně zvalchovaný.. a jak jsem se tam málem vztekem rozbrečela, když pustili toho žabáka zasranýho a všici, krom nás dvou to neprožívaly, spíš naopak.. fucking frog!! A taky, když nám hráli Waiting! Jak si všichni mysleli, že už ta písnička skončila a my jediný s Áďou jsme vyskočily přesně v ten okamžik, kdy ta skladba pokračuje.:)
Ale tohle je pryč a já se za ten necelej rok toliko změnila.. co se týče charakteru, hudby a všeho okolo toho. Možná, že před tím rokem jsem nebyla tak radikální melancholik, jako teď....a Katatonia a Green day si nejsou podobný ale vůbec v ničem, že?A já nevím, čím a proč to tak je.. ale asi to tak mělo být. Třeba jsou moje deprese trest za něco, co jsem neměla. A já ho musím snést. Alespoň vím, kdo je opravdový přítel a že nemám věřit tomu, kdo se mi jen zdá být takovým, jakému můžu věřit.Vážím si věcí, které se jiným zdají všední a samozřejmé a vidím krásu tam, kde jsem ji před tím ani nehledala....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama